Tuesday, 16 October 2012

Guilty!

 Czuję się trochę nie fair wobec siebie, bo kilka tygodni temu wypadłam z toru odchudzania i mam trochę wyrzutów sumienia.
Ale...
 mogę przynajmniej powiedzieć coś więcej o diecie3d chili. Byłam na niej ok 2 tygodni i schudłam ok 3,5 kg. Szczerze powiedziawszy starałam się nie spodziewać po tej diecie za wiele, ale nic na to nie poradzę... wszystko było w niej świetne. Spadł mi procent tłuszczu, a po zejściu z diety nie było efektu jojo. Teraz przytyłam 2 kg, ale to tylko z mojej winy i zajadania się ciastami całymi dniami. W ciągu tych kilku tygodni bez diety zauważyłam jednak, że jeśli jem normalnie=nie opycham się słodkościami, to wtedy waga sama spada mi w dół (do wagi, którą miałam po diecie), co kiedyś było u mnie nie do pomyślenia. Zwykle kiedy jadłam normalnie to waga i tak szła w górę, lub co najwyżej stała w miejscu (dlatego katowałam się godzinnymi biegami, które co najwyżej dawały mi -2kg miesięcznie).
Teraz wiem, że ta dieta działa, więc stała się moją jedyną. Nie będę się bawić w Dukany, shake'i czy inne nic nie działające programy. Nawet Weight Watchers odeszło w zapomnienie, głównie ze względu, że jadłam dużo gotowych posiłków i wszystko co się dało było "light".

A czy Wy mieliście jakieś doświadczenia z Dietą 3D Chili?

Pozdrawiam

2 comments:

 1. Zupełnie o niej nie słyszałam, pierwsze spostrzeżone przeze mnie wspomnienie gdziekolwiek o tym - jest właśnie u Ciebie.

  Tak z ciekawości zapytam - na czym to polega? :)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ogólnie mowiac, to normalna rozpisana dieta (bogata we wszystkie witaminy, ryby, produkty mleczne,itp.) tyle, że wzbogacona o dosyc sporo przypraw (czerwonych, zoltych, zielonych), ktore sa odpowiedzialne za szybsze spalanie tluszczu i usprawnianie systemu pokarmowego. Dieta jest dobrana pod Twoj wiek, aktywnosc fizyczna, itp. (Nie wiem czy tak jest faktycznie, czy dieta jest inna dla kazdych z tych grup, bo nie widzialam tej diety dla kogos starszego, albo z nizsza lub wyzsza aktywnoscia fizyczna). Cena sie nie zmienia z tego co zauwazylam, mimo, ze na stronie internetowej mająnapisane, że promocja konczy sie w ciągu kilku dni.

   Delete